| dolyan a întrebat:

Salut TPU,
Ce web host free imi recomandati, vreau sa am cpanel, baze de date,phpmyadmin,mysql, ftp si daca s-ar putea sa pot lua si un subdomeniu la un domeniu cat mai scurt gen: uv.ro mc.ro etc
Multumesc

4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Cel mai bun pare sa fie www.000webhost.com/643158.html.
Are de toate phpmyadmin, mysql, ftp, tot.

| LikeGreen a răspuns:

Ucoz e un site bun si egratis
Funda?

| MaxINFINlTE a răspuns:

Lasati toate prostiile estea cu.tk uv.ro mc.ro nu va aduc nici un beneficiu, ba mai mult va taxeaza google si nu veti avea nici un vizitator/user pe site.
Poti castiga un domeniu.com. net.org. eu pe site-ul asta http://goo.gl/HbK8WC tot ceea ce trebuie sa faci e sa introduci numele tau sau ce nume doresti (asta nu conteaza) si o adresa de email unde sa iti trimita mesaj de confirmare ( tot pe adresa asta iti va veni si domeniul in caz ca vei castiga)
Concursul se organizeaza zilnic, eu intr-o luna am castigat 5 domenii: 2. com 1-.eu si 2. net
Intr`o saptamana eu zic ca vei avea domeniul pe care ti`l doresti. Multa bafta! Astept funda :P

| Mihai_Marius_1995 a răspuns:

Http://api.5jelly.com/redir/6911112 te inregistrezi si ai web host free domains Vps bun. Bafta;)