| beatbox97alex a întrebat:

Am nevoie de un router wireless pentru Playstation 3 sau pot folosi cablu de internet sau modem?

Răspuns Câştigător
| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Poti folosi si un cablu de internet intri in setarile ps3 si alegi conecsiune prin cablu si de acolo te descurci am si o ps3

| beatbox97alex explică (pentru Nedea_Marius_1994):

Mersi mult..ma bucur ca merge si prin cablu de internet

6 răspunsuri:
| Different69 a răspuns:

Ai nevoie de router wireless

| Beretta a răspuns:

Merge prin cablu de la internet, prin cablu de la router sau prin wireless

| NaruToNR1 a răspuns:

Cel mai bine mrge prin cablu, dar prin modem merge greu si platesti dublu abonament

| cryss97 a răspuns:

Merge mai bine prin cablu.

| MikydeCraiova a răspuns:

Poti folosi un cablu de internet, din cate am citit aici: http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t772581.html
Poate mai gasesti si alte informatii, de asta ti-am dat link-ul