| Mikaellla a întrebat:

Am nevoie urgent de un sfat să îmi iau gata V de pe epic Games?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu inteleg de ce acest joc este inca de actualitate dupa atatia ani si iubit mai ales de copiii teribilisti.
L-am jucat si eu pe console pe care le-am avut de la PS3 la PS5 inclusiv, inca este bun laughing
PC numai am doar laptop dar laptopul este pentru servici
Dar da, este al naibii de bun titlul asta V
Jocuri mai bune am vazut doar la producatorul Naughty Dog>The last of Us si Uncharted imi par minunate dar sunt greu de deslusit nu sunt jocuri pentru fanii lui tzanca uraganu sau trapperisti
totusi eu sunt gamer de duminica, joc 2-3 titluri pe an laughing

Daca iti place il cumperi daca nu, nu.
Eu as juca doar pe consola pentru ca nu imi place multiplayerul mai ales ca serverele la majoritatea jocurilor de renume sunt pline de cocalari care folosesc tot felul de cheats...la varsta mea nici nu e indicat sa ma joc tip competitie, ci doar urmaresc povestea la majoritatea titlurilor, asa ma pot bucura de un anumit titlu

Numai sunt fan animatii de genul asta, altfel faceam un PC de asta periculos cu RTX seria 4000 de la Nvidia si rupeam dar vine o vreme cand nu te mai atrag copilariiilewinking

| Eireann a răspuns:

Jucam GTA 5 acum 7-8 ani, ce vremuri... dar mi-a placut mai mult Saints Row 4 din perioada aia.

| Xox0 a răspuns:

Pentru PC sau?
Nu mai bine astepti pana iese GTA 6?

| bogdyZ a răspuns (pentru Xox0):

Stai calm apare peste 2 ani si iti trebuie pc de 10 ori mai bun ca sa iti ruleze gta 6

| Xox0 a răspuns (pentru bogdyZ):

Poate își ia PS5