| Fafikavali a întrebat:

Am niste casti de Nokia si vreau sa vorbesc cu cineva pe mess eu o aud pe acea persoana dar ea nu ma aude, stiti care este problema? va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Pentru ca nu ai microfon incorporat

| Pustiu_Jojo_Alex_1996 a răspuns:

Persoana respectiva nu te aude pentru ca pc-ul tau nu citeste si microfonul castilor el citeste numai castile recomandarea mea ia-ti o pereche de casti cu microfon pentru pc

| Fafikavali explică (pentru Pustiu_Jojo_Alex_1996):

Am o camera web Philips toucam xs si nu merge sa filmez ce trebuie facut? va rog ajutati-ma

| Pustiu_Jojo_Alex_1996 a răspuns (pentru Fafikavali):

Probabil nai draivari instalati pentru ea incearca sa ii reinstalezi sau daca nu s-ar putea sa fie din cauza ei sti sa nu mearga ceva in ea

| Fafikavali explică (pentru Pustiu_Jojo_Alex_1996):

Pai imi arata ca le am instalate draiverele si se aprinde beculetele la camera dar nu merge sa ma filmeze te rog ajuta-ma sad

| Pustiu_Jojo_Alex_1996 a răspuns (pentru Fafikavali):

Nu stiu ce ar putea fi pune si u intrebare pe TPU