| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Am niste casti mici si casca dreapta nu sta bine in ureche, daca o iau la fuga cade din ureche. E normal? Asa sunt toate castile mici?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Castile sunt egale ca dimensiune. Probabil urechea este cu probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Poate fi si asta. Ar trebuii sa aiba un clestisor cu care prinzi firul de tricou.

| RAY a răspuns:

Singurele care stau sunt de la Samsung restul si mie imi cad din urechi

| anonimg a răspuns:

Îți recomand căștile Cellara:
https://m.emag.ro/......D7XH5NBBM/
Stau bine în ureche. Nu îți cad din ureche pentru că au o protecție textilă care se poate scoate.
Poți să le ții toată ziua că nu te dor urechile de la ele.
Bass-ul se aude bine și la pc și la telefon (poți să le folosești și la pc fără probleme).
Au microfon care îl poți folosi doar la telefon (microfonul poate fi folosit la pc numai cu un adaptor special; dar poți să asculți la pc ca la orice căști normale).
Microfonul este ușor și nu îl simți că îți trage casca din ureche.
Sunt "in ear", dar nu sunt "doape"; deci poți să auzi sunetul de afară.
Eu le-am luat dintr-un magazin Orange (pe culoarea gri).

| Alyra a răspuns:

Da, și mie îmi pică din urechi dacă mă mișc prea mult.
Dar am observat că dacă le pun așa sunt mai stabile:
https://www.google.ro/......ps?/search