| catalinutz1288 a întrebat:

Am niste probleme cu Wireless'ul, nu ma mai pot conecta la el. Daca ma conectez la el de pe telefon, imi arata semnal full doar ca nu mi se incarca nici o pagina. La fel, pe calculator nu merge deloc. Am observat ca beculetul de pe Wireless de la,, SYS" nu mai clipoceste asa de des ca atunci cand imi mergea, acum se aprinde cam 1 data pe secunda. Mi-am restartat calculatorul si wireless'ul la fel, tot nu imi merge. Am scos cablurile si le-am bagat inapoi, tot degeaba. Probleme cu internetul nu am, daca ma conectez fara wireless, merge. Ma puteti ajuta careva?

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

II ajunge(nu stiu de cat timp il ai da.)
Problema nu e din soft!, e din hardware,
sorry, incearca sa il configurezi din nou si daca are acelasi efect., e dus! succes!
Funda?