| andreasinfinity99 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu. Este un Nokia lumia 925 si il am de fix o saptamana iar astazi in urma cu 2 ore,cred, mi sa blocat! Practic ecranul este aprins insa este negru, nu pot sa il inchid,sau sa ii blochez ecranul, nu imi merg butoanele de pe touchscreen, nimic!
Nu ii pot scoate nici bateria pentru ca el este conceput sa fie sa nu ii scoti bateria! Va rog frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Valer_Unu_1994 a răspuns:

Asteapta sa se termine bateria si la incarcare o sa iti porneasca, la fel am facut si eu tot cu 925

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Incearca sa urmezi pasii astia poate se rezolva
http://mystreet7.com/......one-8.html

| GalanteMarius a răspuns:

Probabil e softulwinking nu prea sunt reusite Nokia lumia