| Queensisjdne a întrebat:

Am o boxa jbl flip 4 de 1 an si ceva si m-am hotarat sa ii schimb bateria,am gasit pe un site romanesc si am schimbat-o, dar am folosit low freqvency mode si am stricat un difuzor,se aude urat cand este o melodie cu mai mult bass, de unde as putea cumpara din Romania un difuzor nou? Am vazut ca sunt pe aliexpress dar second hand, nu stii cat de bune sunt.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Iți trebuie unul identic, dacă nu-i așa, pierzi ba putere ba claritate ba estetică (cinstit; nu cred că găsești)

| Queensisjdne explică (pentru sierra1):

Pai da identic adica nu iau orice difuzor de marimea aia si il pun acolo, asta e foarte mic si are 10w, 3 fire

| sierra1 a răspuns (pentru Queensisjdne):

Cinstit: nu cred că găsești