| Skillisallineed a întrebat:

Am o intrebare, am bagat Last Xp, ma uitam perfect pe Youtube la filme (Videos) in 720p, dupa aceea nu stiu pe ce site m-a rugat sa bag ultimul Adobe Flash Player l-am bagat si dau pe Youtube bag rezolutia 720p si merge sacadat cu intreruperi.Am o placa care poate sa suporte 720p, la filme un ex. Sherlock Holmes Game of Shadows pot sa-l vad in 720p toate. Dar cand intru pe Yt merge sacadat cu intreruperi.Am o conexiune la net foarte buna pot downloada cu peste 6.0 MB

Răspuns Câştigător
| Snoopyyy a răspuns:

Ai putea sa incerci alta versiune de Adobe Flash, una mai veche. Dar nu poti vedea pe YouTube ce poti vedea in BSPlayer, KMplayer, Winamp etc, si mie imi mergeau filme 1024p foarte bine dar pe YouTube nu. FUnda?big grin

2 răspunsuri:
| marescostin a răspuns:

Scrie youtube HTML 5 si dai la start trialhappy