| Xenoverse a întrebat:

Am o intrebare, ce se intampla daca nu instalezi bine un windows

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Windows-ul se instaleaza bine oricum. Problema e sa fie instalate driverele dupa instalarea windows-ului, setarile din bios sa fie corecte, iar instalarea windows-ului sa se faca unde trebuie - pe o partitie suficient de mare ca sa mearga bine si fara stergerea datelor de pe alte partitii care nu trebuie sterse.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te sparg astia de Microsoft cand te prind, ca-ti bati joc de munca lor!

| gelu1970 a răspuns:

O sa iti functioneze ca atare

| Zaygon a răspuns:

Nu va functiona corespunzator. Si eu am patit-o odata. Nu l-am instalat cum trebuie si l-am mai instalat odata.

(ERROR SYSTEM FAILURE): Windows-ul nu va rula corespunzator. Exista situatia ca in anumite cazuri, programele de sistem preinstalate sa nu functioneze sau ba chiar Windows-ul sa nu porneasca. Va recomand sa va instalati corect sistemul de operare pe baza unor instructiuni sau pe propria experienta. Mult succes! happy