| cristina94_8053 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru voi ce se intampla cand se reinstaleaza Windows-ul. fundita

Răspuns Câştigător
| CRISS69TM a răspuns:

Depinde ce vrei. daca dai repair adica sa repare fisierele windows afectate atunci nu pierzi nimic din ce ai stocat. daca doresti reinstalarea totala atunci se sterge tot caci formateaza partitia respectiva, si trebuie sa reinstalezi si celelalte programe care le aveai si de care te foloseai.succes.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum reinstalezi Windows ul, Daca doresti sa formatezi partitia pe care se afla deja instalat atunci vei pierde toate informatiile de pe acea partitie.

| LollA345 a răspuns:

Pai trebuie sa iti salvezi ce ai in calculator daca il ai virusat dar daca nu il ai nu se intampla nimic. FUNDA?