| Alex21_3815 a întrebat:

Am o intrebare de ce imi da Don't send la NFS Shift pe windows vista?big grin

Răspuns Câştigător
| alexH a răspuns:

La fel am patit si eu. Am copiat crackul unde am instalat jocul, si nu mergea. Intr-un final a mers. Adica: am copiat doar fisierele din crack, si le-am copiat unde e instalat jocul. M-a intrebat daca sint sigur ca vreau sa inlocuiesc, am dat yes, si a mers. Incearca asa, poate merge si la tine.

1 răspuns:
| bulina95 a răspuns:

Ba nu stii adica windows vista nu este pentru nfs incearca mai bine pe windows xp.