| anonim_4396 a întrebat:

Salutare recent am instalat Windows 8.1 am instalat drivere tot, dar am o problema nu pot sa conectez telefonul la PC prin USB, (un Samsung Galaxy Express 2) prima data mi-a aparut ca se instaleaza driverele pentru telefon si dupa instalare nu s-a mai intamplat nimic. am schimbar portul si nimic. de ce oare? Cine stie ce are?

Răspuns Câştigător
| codrinus2000 a răspuns:

Buna Mircea! Pentru a ti se instala toate drievele la telefon iti recomand sa iti instalezi Samsung Kies! LINK: http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/! Bafta :D Funda?