| stefanuc a întrebat:

Am o tabletă Wink Elite care a cam luat-o razan! Dar nu stiu de la ce!
Deci in vara am jucat MKX si mai aveam 15% baterie
Totul frumos,o bag la incarcat si dupa ce am scos-o incarcata full cand ma conectez la net descarca apk singură daca mă conectez la net o ia razna,adica nu mai raspunde cum trebuie la comenzi si se mai si blocheaza, dar doar daca ma conectez la net! Chiar nu inteleg! Adica pana sa o bag la incarcat inchisa, a mers si dupa ce o scot sa nu mai mearga! De la ce ar putea fi? Metode ceva de rezolvare există? Am auzit ceva de resoftare!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai luat ceva "virus" care supraincarca tableta ta.

| stefanuc explică (pentru Bula):

Bine,bine,dar mai pot face ceva? Revenirea la setările din fabrică este exclusă pentru că nu merge, i-am dat resetarea de n ori! Altceva?

Bula
| Bula a răspuns:

Am gasit pagina producatorului:
http://www.wink-zone.com/product/tableta-wink-elite-7-85
dar nu are firmware la dispozitie, doar manualul.
Incearca sa iei legatura cu ei, poate te vor ajuta.

| Erk_Raven_1999 a răspuns:

Eu cred ca ai un virus.