| Daniel415 a întrebat:

Am o intrebare prieteni.Eu scriu intrebarea asta de pe alt pc pentru ca celalalt are o problema.Cand il deschid apare windows 7, welcome imi apare logoul,ma pune sa bag parola iar apoi cand intru imi apare desktopul normal, mi se misca mouseul, dar daca dau click pe ceva se incarca la nesfarsit si trebuie sa-l inchid.

Răspuns Câştigător
| TrickThis a răspuns:

Cred ca ai vreun virus, incearca sa instalezi un antivirus, avast de exemplu (www.avast.com), si programezi o scanare la bootare, si una pe tot sistemul.
Alta varianta, poate se incarca prea multe programe inutile odata cu windowsul, incearca msconfig in run/executare, si debifeaza programele pe care nu le vrei sa porneasca odata cu windowsul, dar sa nu fie importante pentru sistem/windows.

| Daniel415 explică (pentru TrickThis):

Aveam Antivirusul ala deja si vreau sa incerc sa debifez alea dar nu merge decat vreo 2 secunde dupa ce-l aprind

1 răspuns: