| Elena97M a întrebat:

Am o intrebare prosteasca >:". Cum se cheama chestia din dreptul ecranului care imi arata ora, ascult muzica acolo, intru direct in my computer etc. oh go on [e ca un meniu]. azi mi-am instalat windous`ul si o aveam dar i-am dat exit si nu`j de unde sa o pun inapoi. Iar windous`ul e XP 32-bit thinking Help plss crying.

Răspuns Câştigător
| Tom a răspuns:

Cauta in start->Programs ca trebuie sa mai fie.Se numeste Windows Sidebar daca nu cauta pe net si descarcal

3 răspunsuri:
| Tom a răspuns:

Sideshow gadgets la asta te referi?

| Elena97M explică:

Nu chiar. este ceva de genu asta in dreapta: http://trendsupdates.com/wp-content/uploads/2009/10/windows7.jpg doar ca e windows 7.

| HasuX a răspuns:

De ce vorbesti tu se numeste rocket dock. daca vrei sa o reaplici intra in folderul cu programe si cauta -l acolo. apoi intri in el si gata