| Xenoverse a întrebat:

Am o maneta de joc marca ipega si e cu bluetooth si cand vreau sa o conectez la laptop nu imi apare nimic. Ce pot sa fac ca laptopul sa recunoasca device-ul? Va multumesc de ajutor.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Activeaza bluetooth la laptop.Pe vizibil.

| Sellak a răspuns:

Intra pe site-ul producatorului si cauta driverele pentru modelul pe care il ai. Si fa si ce a zis #darrio2007

| Xenoverse explică:

Cum adica pe vizibil?

| darrio2007 a răspuns (pentru Xenoverse):

Functie de setarile laptopului.Ca la telefon.Degeaba deschizi bluetooth daca nu il faci vizibil pentru dispozitivele din preajma lui.Nu il vor gasi.Ce laptop ai?

| Xenoverse explică (pentru darrio2007):

Am un HP model 15-g011sq

| darrio2007 a răspuns (pentru Xenoverse):

Activeaza bluetooth la laptop si vezi daca se conecteaza cu maneta.