| anonim_4396 a întrebat:

Misa rupt mufa de la casti de la calculator si nu stiu cum sa le lipesc daca stie ce neva? sa mi spuneti

5 răspunsuri:
| pcsick a răspuns:

Acolo trebuie mana si ochi de om priceput. asadar..cauta pe cineva care se pricepe pana nu le strici de tot.
ai grija, daca legi firele gresit poti creea probleme si calculatorilui.

| anonim_4396 explică (pentru pcsick):

Cum adica pot arde placa Audio?

| pcsick a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur. deci daca nu cunosti pe cineva care poate face asta mai bine ia-ti altele.
Sau iti pot oferi asistenta prin Y! M, skype pentru doar 2 euro daca doresti.
Sunt inginer electronist, depanator hardware /software pc/ gsm. poti sa ma numesti hacker chiar...sunt un fel de Batman pentru calculatoare.
serios acum... 2 euro si te indrum pas cu pas pana reusesti.

| anonim_4396 explică (pentru pcsick):

Da o sa-mi iau altele

| pendea a răspuns:

E greu mai bine cumpara alte casti