| NANBia a întrebat:

Am o MARE problema... O sa-mi duc calculatorul la reparat si o sa-mi stearga tot din calculator, iar daca imi dezinstaleaza sims-ul o sa raman fara familie si casasadSe poate face ceva ca sa salvez famelia si casa si na nu o pierd? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Pomar a răspuns:

Tre sa fie undeva pe unde l-ai instalat un fisier "save" sau ceva de genu sau in My Documents ia-l de acolo pune-l pe un cd si dupa ce ai terminat reinstalezi simsu si il pui de unde l-ai luat big grin

6 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Ce scumpyca ai fost cu intrebarea asta happy

| ULIYEWAKIMBIA a răspuns:

Majoritatea jocurilor salveaza in "My Documents" adica. "C:\Documents and Settings\Username\My Documents\"
Poti sa le pui pe un memory stick sau faci o arhiva si iti trimit un mail. de la tine la tine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ai ce-i face

| KKZ a răspuns:

Pai cauta salvarile in my documents si punele pe un cd, apoi dupa ce iti faci pc instaleaza din nou jocul si pune salvarile la loc. De obicei salvarile la un joc acolo se salveaza acum nu stiu daca la sims asa e.

| Dumitru_8435 a răspuns:

Daca imi amintesc bine, in My Documents ai EA GAMES / Sims. si copiaza tot folderul cu salvari si profil.pe un cd.si la urm instalare inlocuiestetongue

| edvi a răspuns:

Din pacate nu poti face nimic