| mysteriousgirll a întrebat:

Am o masina de spalat arctic BA 1000 A si azi cand am pornit-o si i-am dat drumul s-a aprins si ultimul beculet, cel cu lacatul. Am setat-o pe program normal, apoi cand am vrut sa pun la spalat alte rufe eculetul a ramas aprins si in plus nu mai porneste deloc masina de spalat indiferent de ce buton apas. Ce sa fac ca sa o deblochez si sa-si revina?

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Este posibil ca programu ei sa so fi dereglat.

| Eusuntthu a răspuns:

Posibil o problema de soft. mergi cu ea la un service. si mie mi s-a stricat softul la una pe care am cumparat-o de pe http://masinadespalatcuuscator.ro/ si s-a rezolvat rapid cu o vizita la service.