| rosian a întrebat:

Am o mica problema, acum ceva timp cand imi dadeam restart la router primeam un nou ip external, de cateva zile, tot dau restart la router dar adresa IP nu se schimba.(Nu am schimbat compaina/router-ul si am un IP Dinaimc),

2 răspunsuri:
| frosty98 a răspuns:

Incearca sa cauti pe net modelul routerului pe care il folosesti si sa cauti cum sa il configurezi manual, poate gasesti ceva ce sa te ajute

| itextrat a răspuns:

Daca vrei sa afli adresa ip locala a routerului, citeste asta: http://bit.ly/1WA3h8d