| Lariiiiiiiq a întrebat:

Salut.Am o mica problema...Deci : Acum 2 zile am intrat in Disk C si am sters cateva chestii sa-mi mai golesc memoria si am sters ceva (important...cred) si nu-mi mai merge netul sau alte chesti.Am dat restart, dar imi arata ecranul negru si nu afisa nimic. Uneori cand mai dadeam restart imi sparea o eroare in legatura cu Avira.

Ce s-a intamplat?
Ce pot face sa mearga normal?

Scuze de categorie.Dar e cea mai vizitata.

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.
Si nu ai postat bine intrebarea. happy

| Lariiiiiiiq explică (pentru MiruD):

Mersi..Stiu..Dar a fost urgent si daca totusi aceasta categorie e cea mai vizitata.

| MiruD a răspuns (pentru Lariiiiiiiq):

Ok. happy