| AAStar a întrebat:

Am o mica problema cu imprimanta.Am o HP Deskjet 2400 Series pe care o am instalata, dar cand pornesc Word sau PDF si ii dau print, fie nu scoate tot ce era scris in pagina, fie nu scoate nimic. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| osaandy a răspuns:

1.Reinstaleaz-o ca se poate intampla sa nu iti recunoasca cartusul daca ai pus unul nou sau l-ai reincarcat, 2.Cartus gol, 3. Daca ai schimbat sau reincarcat cartusul vezi sa nu fi pus mana pe pinii cartusului. Daca da curatat cu alcohol izopropilic.Sunt patit si vorbesc din experienta, iar daca nu si nu, ...alta.Bafta!