| DisturbeDd a întrebat:

Am o mica problema cu pc-ul... acum sunt in safe mod si vad ca merge, uitati ce s-a intamplat...
Am instalat un joc (star wars) am intrat in el dupa care am vrut sa il bag in bara, atunci mi sa inegrit ecranul si nu a mai aparut nici o imagine, am dat restart si se intampla acelasi lucru (imi da o avertizare de la monitor ca nu este suportat ).
Ce as putea sa fac?
Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Exact ce spune @CinevaNou, ai setat o rezolutie pe care monitorul nu o suporta, dar in safe mode se reduce automat la 800x600 (parca).
www.programepc.net

| CinevaNou a răspuns:

Schimba rezolutia din safe mode si da-i restart iar