| mrox91 a întrebat:

Am o multifunctionala HP, s-au consumat cartusele si le-am reincarcat singura. Insa imi arata ca sunt aproape goale si nu stiu cum sa modific. straight face Am asteptat sa se imbibe mai bine insa imi scoate gri in loc de negru sau cu dungi straight face Cum modific sa apara pline cartusele?

2 răspunsuri:
| natalya27 a răspuns:

In primul rand. daca imi poti da ceva explicatii despre seria HP multifunctionalei si a tusului cu care ai reincarcat...

| mrox91 explică:

HP Deskjet F2420, tusul nu cred ca este vinovat, prima data cand am reincarcat a printat bine, normal, dar tot spunea ca sunt aproape goale cartusele, am reincarcat cu seringa...thinking