| bobopirat a întrebat:

Am o neamuriere! Cand am cumparat laptopul si l am deschis pentru prima data mi a zis sa bag cd uri ca sa se copieze nu-s ce... si din acesta actiune s au facut 3 cd uri! As vrea sa stiu daca pe vreun cd din ala este si windows ul big grin

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"mi a zis sa bag cd uri ca sa se copieze nu-s ce..."
Daca iti cerea sa te arunci pe fereastra te aruncai? Tu nici nu stii ce ai facut, da vrei sa stim noi! Pe toate CD-urile scrie ce contin! E greu sa citesti ce scrie pe ele?

| untu a răspuns:

Da,s-a facut copie de rezerva din intregul sistem de operare si programele sale si pastreaza-le bine! Va fi nevoie in caz de defectiune majora! Dar va trebui sa faceti si o copie pentru crearea imaginii de sistem, o copie pentru crearea discului de repararea a intregului sistem windows, o copie pentr crearea sistemului de recuperare completa(full backup)! Atentie vi se va cere introducerea dvd cu copia full backup inn calculator pentru verificare, asta se intampla numai o data pe saptamana!
Bafta!

| bobopirat explică:

Deci exista windows pe ceva cd?