| emhirsu a întrebat:

Am o placa video geforce 480 si una nVIDIA quadro fx 4500, care dintre ele este mai buna? pot sa le pun pe amandoua pe pc sa functioneze simultan? daca da, cum?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Nu nu poti sa le pui pe amandoua si eu optez pentru nVIDIA quadro(sunt mai bune placile nVidia de obicei)Funda?

| emhirsu explică (pentru siriusblack98):

NVIDIA sunt amandoua, si geforce sunt tot de la nVIDIA, care sunt argumentele tale? de ce nu le pot pune pe amandoua, de ce e quadro mai buna? mai bine taci decat sa dai raspunsuri ca sa cersesti funda.

| siriusblack98 a răspuns (pentru emhirsu):

Nu ai precizat ca sunt amandoua nVIDIA copilasule si in al doilea rand nu cersesc nimic! Nu stau sa ascult ineptiile tale.