| darksy36 a întrebat:

Am o plasma GutSchneid cu diagonala de 81 pe care am bagat-o in pc. M-am jucam 15 minute, iar apoi am scos-o brusc. cand inca era conectata la pc (si aprinsa), iar acum cand o pornesc. imi scrie welcome. iar dupa aceea ramane imaginea albastra straight face. Si chestia e ca nu merge sa o inchid nici din telecomanda, nici din butoanele de pe ea sad. O pot inchide doar scotand-o din priza. Va rog ajutati-ma! sad

1 răspuns:
| Dobrescu_Mircea_1986 a răspuns:

Ai incercat sa o reconectezi la pc? sau daca nu, incearca sa schimbi din telecomanda, de pe euroscart pe tv sau ceva de genu