| anonim_4396 a întrebat:

Am o prb. cu laptopul.Adica e ceva neobisnuit.Mereu cand navighez pe internet uneori se aude ceva din calculator ca un tipat infricosator si nu stiu de ce.Ciudat,nu? Si nu e de pe un anumit sitye caci s-a intamplat pe site-uri diferite.O fi ceva un virus fiindca ma sperie rau se aude tare tipatul si se aude din boxe.Dar nu zilnic. Uneori.
Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

8 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Salut!
Încearcă să downloadezi acest antivirus: http://www.kaspersky.com/virus-scanner, după care vei scana intreg calculatorul.

| Alex96CM a răspuns:

Incearca sa iei un antivirus trial sa il scanezi si sa il curete de virusi, si daca o sa faca asa in continuare trebuie sa ii schimbi windows-ul.

| a1234509876 a răspuns:

Din boxe se aude si...e foarte ciudat...l-am scanat dar nu are virusi.

| a1234509876 a răspuns:

Stiti,se aude foarte tare din boxe si ma sperie...nu e un virus...am instalat un antivirus bun si am scanat si nu gaseste nici un virus.

| Teils a răspuns (pentru a1234509876):

Salut!
S-ar putea ca problema să fie chiar de la antivirus. Ştiu că mai există antivirusuri care folosesc sunetul unui porc.

| a1234509876 a răspuns (pentru Teils):

Ne...era un tipat de femeie parca. Uite am sa inregistrez odata sa vad cum suna sa va arat.

| Felixucu a răspuns:

Poate, cel mai posibil e un virus...reinstaleaza win sau nu stiu instaleaza alt broswer de ex. daca ai google chrome instaleaza mozila... puneti antivirus-ul sa iti scaneze.

| Coman_Sorin_1995 a răspuns:

Tipatul se aude din interiorul carcasei?