| NinjaVladRo12 a întrebat:

Am o problema. Am achiziționat 2 mouse-uri. Unul de 50. Și am găsit o problema. Când trag repede stanga(de exemplu) se duce în jos și se învârte singur. I-am făcut retur și am achiziționat altul. Aceeași problema. Ma puteți ajuta cu niște sfaturi? Multumesc

3 răspunsuri:
| floreadan a răspuns:

Pe ce suprafata folosesti mouse-ul? E posibil ca ea sa fie cea care iti face probleme.

| NinjaVladRo12 explică (pentru floreadan):

Mouse pad. Însa am încercat mouse ul unui prieten. Ceva mai scump. Și a mers. Însă nu cred ca asta e problema. Pentru ca nu găsesc nimic pe net legat de problema mea.

| floreadan a răspuns:

Te-ai uitat si la setarile mouse-ului, la sensitivity?