| 13Denisa a întrebat:

Am si eu o problema, ma puteti ajuta? Nu stiu ce am facut si mi-am disparut folderul "poze", Am incerat sa il recuperez din "tools", dar nu imi aparea- "folder option". Am mai incercat cu "control panel" acolo mai trebuia sa fie tot un "folder option: dar nu il am. Mi-am descarcat programul "total comander" dar nu am reusit sa imi mut fisierul, daca il mut tot invizibil este. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Lexon a răspuns:

Deci este invizibil... asta e altceva. Eu zic sa-l lasi asa pana inveti despre atributele fisierelor. Daca vrei totusi sa il faci vizibil cel mai usor este sa-l copiezi prima oara pe discul D: apoi il redenumesti si-i zici poze. Apoi dai start run, scrii cmd si dai enter.
Iti apare fereastra command si acolo scrii in ordine :
D: (apesi enter)
attrib -s -h poze (apesi enter)
exit (enter)
Celalta posibilitate este sa schimbi parametrii folderului din Windows dar este prea simplu ca sa mai scriu...

4 răspunsuri:
| IAOIADNAA a răspuns:

S-ar putea sa-l fi sters incearca sa-l cauti in recicle been(cosul de gunoi)

| 13Denisa explică (pentru IAOIADNAA):

Nu l-am sters, cand intru cu "total comander" il pot vedea.

| darrio2007 a răspuns (pentru 13Denisa):

Da-i restore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.poti sa-l uiti! e un virus asa am avut si eu.format windows e cea mai buna solutie!