| M21mihai a întrebat:

Am o problema, am instalat ieri windows 7 nou pe calculator (pentru prima data) si problema e ca windows-ul s-a mutat din local C in local D.
Si ce aveam eu in D s-a mutat in C.
Asi vreau sa fie normal. Adica toate informatiile despre calculator si windows sa fie in C. Si ce am eu poze, jocuri, muzica....etc sa fie in D. Stiti ce trebuie sa fac? Trebuie sa reinstalez windows-ul?

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Cum ai reusit sa faci asta eu m-am chinuit 2 ore sa-mi iasa ceai facut u si nu mi-a mers? e mai bine daca e windowsul in D pentru ca uni virusi cauta C/windows si u cum ai D/windows o sa fie mai greu de virusat(UNI VIRUSI)

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Omule nici nu stiu cum am facut-o. E pentru prima data cand l-am instal.

| CartoonN a răspuns:

Uita-te la spatiu celor doua partitii, poate ca doar s-au schimbat literele insa spatiul a ramas acelasi, ceea ce si conteaza in fond.

| Antzzk a răspuns:

Ai 2 harduri? Daca da, poate ai schimbat ceva in bios. Dai sa buteze de pe celalalt hard.