| Mentosanaaa a întrebat:

Am o problema. Am un telefon cu Windows 8 si mai am 50 si ceva de MB liberi in memorie. Vreau sa instalez o aplicatie de 19 MB dar nu mă lasa si îmi zice ca nu am destul spațiu gol. straight face ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Roxana6277 a răspuns:

Uita-te unde sunt setate descarcarile. probabil fisierul in care ti se descarca tie aplicatiile are memorie mica. daca ai cartela de memorie cu ceva spatiu liber seteaz-o ca fiind spatiu de descarcare a tuturor fisierelor.

| Mentosanaaa explică (pentru Roxana6277):

La Windows 8.0, cel pe care îl am eu, aplicatiile din magazin se descarca doar in memoria telefonului. Nu am posibilitatea de a le stoca pe cardul SD. Doar muzica si fotografiile. Anyway, mulțumeschappy