| Andrei_Marincuta_1995 a întrebat:

Am si eu o problema. Deci cand deschid Pc in fereastra de start ecranul e complet negru si doar cursorul de la mouse se vede. Pot intra pe net sau in alte foldere doar cu Windows Task Manager. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa reinstalezi sistemul, ce ai putea sa faci, ca e muci!

| MrKez a răspuns:

E problema de la procesul explorer.exe, normal cand nu mai merge ala practic nu mai poti sa explorezi prin desktop etc. Aia trebuie mereu pornita. Asa ca ti-as recomanda sa iti dau un System Restore de acum cateva saptamani(daca iti mergea bine).

| Andrei_Marincuta_1995 explică (pentru MrKez):

Buna ideea dar acum problema e cum intru sa dau restaurare?

| Andrei_Marincuta_1995 explică:

In plus cand il deschid apare si un mesaj: Windows Explorer has stopped working