| Kijk a întrebat:

Am o problema am windows xp sp3 si la unele update-uri dupa ce se instaleaza si zice installation complete ii dau close"nu imi cere restart" si dupa 10 min sau chiar mai putin imi da iar acelasi update sa-l instalez ce sa fac l-am instalat de vreo cinci ori la rand si tot asa face?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar daca nu cere in mod expres este bine sa dai Restart dupa instalare, cu exceptia acelora care iti spune ca nu este necesar si asa nu o sa mai ai aceasta problema. Numai bine!