| lucian69 a întrebat:

Am o problema cu windows 7,, cand deschid PC-ul imi da sa ii dau restart si acolo zice ceva de update tot i-am dat restart si imi cere de prea multe ori ce sa-i fac?

4 răspunsuri:
| iamprettybored a răspuns:

Din ce ai zis tu, nu e chiar foarte clar, dar și eu am Windows 7 și îmi apare și mie ceva de genu', să-i dau update. Dar să știi că e vorba de software, adică nu e nimic grav. Eu dau pe "x" și nu e nicio problemă. Eu am instalat "avast!" și de aceea tot îmi apare așa. Nu știu cum e la tine, dar m-am gândit că poate te ajută big grin

| gir861 a răspuns:

Ce mesaj îți dă?

| MrAnonym a răspuns:

Pai ai putea dezactiva sa iti faca Update.

| lucian69 explică:

Pai imi spune acolo ca in 14 minute se v-a dat restart si l-am lasat dupa care sta si se incarca acolo 1%, 10%... si dupa isi da un restart de vreo 2-3 ori. Ce sa fac?