| LordJumbaa a întrebat:

Am o problema cu cablul de date. Dupa ce il conectez in PC si in telefon imi apare disk H si G dar imi arata ca nu am nimic pe ele, dar eu in mod normal am...am poze, muzica etc...mentionez ca acum cateva zile puteam vedea ce aveam in telefon, insa acum nu stiu ce are.Repde va rog ce trebuie sa fac? Funda.Scuzati categoria dar e cea mai populata.

1 răspuns:
| Gas a răspuns:

Uita-te putin la card, pe laterala are un fel de "switch" sa nu cumva sa fie pozitionat pe "Lock". Eventual incearca cu un alt cititor de card. Sau daca ii SD si ai un laptop la indemana care sa fie dotat cu cititor de SD.