| denisa0906 a întrebat:

Am o problema cu calculatorulsad asa a inceput totul: am plecat in timisoara de revelionu asta si mi-am pu si mp4`ul cu mine. acolo am conectat mp4 la pc cu cablu de date si is foarte sigura ca calculatorul acela era virusat dar mi-am dat seama abia ieri cand am ajuns acasa. bun. apoi am conectat mp4 la pc cu cablu de date la mine in pc si tot avea ceva foldere ciudate si am instalat un antivirus (avg) el mi-a descoperit in pc peste 80 de virusi worm dar le`o eliminat. si apoi am scanat cu antivirusu si mp4 acolo iar am avut ceva virusi si pe aia i`o eliminat avg. apoi toate bune si frumoase am stans pc`ul pentru cateva ore si cand m`am pus din nou la pc nu imi mai arata nimic pe desktop imi apare doar my doccuments deschis fara sa deschid eu sau ceva si acolo am si netu si asa am putut sa intru sa scris pe TPU.deci ce este de facut pentru a rezolva problema? va rog happy funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reinstaleaza windows.

| Jony123 a răspuns:

AVG nu e un antivirus pentru devirusare, trebuie reinstalat windowsul... Mult noroc, mai bine te duci la cineva care se pricepe pentru ca s-ar putea sa ai ceva probleme si pe la partitii...

| Pinguinul_8392 a răspuns:

Ai virusi.