| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Am o problemă cu Calculatorul de la Windows 7 - Home Premium x 64.
De unde pot lua Calc.exe pentru versiunea mea de Windows sau cum mi-l pot reinstala din computer-ul meu.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Nu stiu cum ai reusit sa stergi calc.exe, un utilizator neexperimentat nu reuseste asa ceva. oricum daca-l vrei inapoi il gasesti aici http://www.skidzopedia.com/......ows-vista/

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru al3xander):

Cine a zis că sunt neexperimentat laughing, oricum mulțumesc.

| al3xander a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Ma rog cum zici tu eu ma refeream in sensul ca nu oricine poate sterge calc.exe
pentru nimic numai bine!

6 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Mai bine iei alta aplic de calculator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la siteurile de tutoriale de exemplu http://lectiipc.blogspot.com eu de acolo am gasit un bun tutorial c are m-a ajutat l-am comandat la ei si ei au postat tutorialul de care am avut nevoie inceraca si tu poate te ajuta ei.Nu mi sa cerut nimic

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică:

Nu mai contează aveam o problemă în sistem 32, un fișier lipsă. Am rezolvat big grin, dar dacă mai știți de unde pot lua versiunea de calc.exe mai postați, pentru orice precauție.