| Ilusion :X a întrebat:

Am o problema cu camera WEB. Pe messenger nu merge, imi arata negru tot, dar pe Skype sau cand adaug un video pe youtube cu web-ul, merge... Ce sa fac sa mearga? sad

5 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Ai ancercat sa te duci an mess si dai pe, my webcam daca nu te duci an my computer si vezi unde este instalata si umbli la setari la web sper ca am fost de ajutor

| Wellfun a răspuns:

Schimbă setările video la mess sau reinstalează'ţi'l.

| Ilusion :X explică (pentru Wellfun):

L-am reinstalat de 1000 de ori, am aceleasi setari ca ceilalti, am scgimbat de nu stiu cate ori. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un Tuner TV s-ar putea sa fi in loc de camera web. Fezi la setari.

| Ilusion :X explică (pentru anonim_4396):

Am Tuner TV. Dar nu ma pricep asa bine. :-s?