| paulaa10 a întrebat:

Am o problema cu contul meu de instagram...nu ma lasa sa distribui din flux la povestea mea. Am actualizat aplicatia, dar tot nu merge. M-am conectat si pe alt cont si pe acela pot sa distribui la povestea mea. Sper sa ma poata ajuta cineva. Multumesc!

2 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Incearca sa semnalezi problema ta la Instagram -> https://help.instagram.com/

| cristian200313 a răspuns:

Am patit de foarte multe ori, si recomand daca le explici problema celor de la Instagram, si ei vor rezolva imediat.
Cum ti-a lasat Laurentiu_Vionea_1990, linkul, le poti explica celor.