| Anonimul151 a întrebat:

Am o problemă cu gmailul, azi nu mi-a mers toata ziua, cum intru pe el nu pot sa ma uit in mailuri ca ma scoate instant afara.Din ce cauza imi da eroarea asta? Ce ar trebui sa fac? E o problema de la ei sau de la mine?
Precizez faptul ca am repornit telefonul si e aceeasi eroare. Dupa aceea am dat update la telefon si tot asa este.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Ok, intră în setări, la aplicații, afișează procese de sistem, și caută "WebView". Bun, acest proces de sistem îl restaurezi la o versiune ulterioară sau îl dezinstalezi (va trece imediat la versiunea veche). Spune-mi dacă după acestea îți funcționează Gmail-ul

12 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Folosești Android?

| Anonimul151 explică (pentru GPA):

Da folosesc android, telefonul e Samsung A51

| Anonimul151 explică (pentru GPA):

Am facut exact cum ai zis, dar tot asa este.Nu imi merge.

| Anonimul151 explică (pentru GPA):

Si nici sa il actualizez nu ma lasa

| Anonimul151 explică (pentru GPA):

Se pare ca deocamdata merge am mai incercat sa fac cum ai zis am intrat in gmail si merge.
*Momentan*
Sper sa nu mai fie probleme

| GPA a răspuns (pentru Anonimul151):

Dar această problemă o întâlnești doar în Gmail sau și în celelalte aplicații (de exemplu, yahoo, aplicațiile de banking, YouTube, social media -Instagram, Facebook)?

| GPA a răspuns (pentru Anonimul151):

Scuze, deci acum funcționează aplicația, da?

| Anonimul151 explică (pentru GPA):

Nu,dimineata am avut probleme si cu google ul, tot asa facea dar aia s-a rezolvat mai repede.Cu celelalte nu am avut, sper sa nici nu am.

| Anonimul151 explică (pentru GPA):

Acum da, sper sa functioneze in continuare, sper sa nu mai apara probleme.

Mersii de ajutor happy?

| GPA a răspuns (pentru Anonimul151):

Cu plăcere!

| GPA a răspuns (pentru Anonimul151):

Ok, intră în setări, la aplicații, afișează procese de sistem, și caută "WebView". Bun, acest proces de sistem îl restaurezi la o versiune ulterioară sau îl dezinstalezi (va trece imediat la versiunea veche). Spune-mi dacă după acestea îți funcționează Gmail-ul

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Https://downdetector.com/status/gmail/
Aparent intr-adevar a fost o problema de la ei

| Anonimul151 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Da,am vazut multe recenzii daca le pot numi pe google play la aplicatia gmail ca nu merge.Totusi eu sper sa nu fie de la mine, si sper ca o sa se rezolve cat mai curand posibil, ca am nevoie de gmail.Am si eu nevoie, dar si alte multe persoane care au aceeasi problema ca mine...