| Caricaturistafaralimite a întrebat:

Am o problema cu google ca il deschid si se inchide automat. ce sa fac? dau funda care are raspuns bun

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
În primul rând o reinstalare ai încercat?
Dă o scanare cu Malwarebytes www.ninite.com/malwarebytes/ pentru musafiri nedoriți printre fișierele de pe harddisk.
Dacă tot nu ajută scapă de toate toolbar-urile din Control Panel. Și, cam de tot ce nu folosești.
Google Chrome îl poți lua oricând de pe site-ul www.ninite.com/chrome/ în loc de site-ul oficial.
Dacă PC-ul nu are probleme cu cerințele, atunci încearcă Comodo Dragon ca browser. Nu-i mare diferență între ele ca interfață.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru DDCC):

E bun malwarebytes mi-a gasit 71 de virusi

| DDCC a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Dacă poți, informează-mă și pe mine dacă ai rezolvat problema sau dacă s-au ivit altele.
P.S. Malwarebytes e pe lângă orice antivirus, deci îl poți ține cât timp vrei în PC.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru DDCC):

Am rezolvat problema intr-un fel dar m-am obisnuit cu google. mc frumos pentru linkuri. daca mai am probleme idu meu by_alyss_style

16 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Incearca cu alt browser mai nou sau fa un update la cel vechi. Probabil sa ai si virusi in calculator.

| ionuttemeri a răspuns:

Pai foarte simplu reinstaleaza-l.

| jhonyboxing a răspuns:

Buna! eu cred ca ar trebui sa te duci in Control Panel la dezinstalari programe, dezinstaleazal pe Google Chrome si reinstalezal din nou, daca nu ia si cauta un program vresiune de proba(15 zile)gen TuneUpUtilities care te va ajuta cu siguranta.
Sper sa te ajute raspunsul meu!

| Caricaturistafaralimite explică (pentru jhonyboxing):

De doua ori l-am dezistalat si instalat dar degeaba. cred ca o fi de la Norton antivius ca nustiusa il activez ca mi la bagat cumnatu antiirusu

| Caricaturistafaralimite explică (pentru jhonyboxing):

O sa incerc TuneUpUtilities dar ma indoiesc ca ma ajuta

| Caricaturistafaralimite explică (pentru jhonyboxing):

Antivirus

| Caricaturistafaralimite explică (pentru jhonyboxing):

Imi arata ca e TuneUpUtilities 2014 o fi bun?

| jhonyboxing a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Eu te pot ajuta cu exista un program TeamVewer se cheama.
Intru la tine in calculator si itit pot rezolva problema.
Daca nu poti dezistala exista u program care se cheama Revo Unisstaller si dai acolo la dezinstalare avansta citeste aici te invata pas cu pas
http://videotutorial.ro/tag/uninstaller-revo-uninstaller/
Salutari!

| jhonyboxing a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Ia si ia-l ca este gratis 15 zile

| Caricaturistafaralimite explică (pentru jhonyboxing):

Dannyetlv mi-a dat site www.ninite.com/malwarebytes/ mi-a gasit 71 de virus.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru jhonyboxing):

Mc pentru linkuri o sa-l incerc ne mai auzim

| jhonyboxing a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Nu ai pentru ce, sper sa-ti fie de folos.merit o funda ceva?laughinglaughing

| Caricaturistafaralimite explică (pentru jhonyboxing):

Numai am cum sa dau funda. m-am grabit prea repede sa dau funda lui Dannyetlv dar daca mai am probeme ceva iti dau tie funda ok. pacat ca merge doar o funda ca iti dadeam si tie. fara suparare