| Td_Denissa_1995 a întrebat:

Salut, nu imi deschide google.com cu mozilla. Am in casa un calculator si un laptop, iar dintr-o data pe nici unul nu mai imi deschide pagina de google cu mozilla in schimb pe internet explorer si chrome imi deschide. Care sa fie problema?

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Ai setat altă pagină de pornire din greşeală. Uite cum poţi da înapoi:

https://support.mozilla.org/en-US/kb/how-to-set-the-home-page

| Jipa95 a răspuns:

Seteaza mozilla ca browser prestabilit. De asemenea ca pagina de pornire pune google.ro