| Veritas a întrebat:

Am o problemă cu Google Chrome.Ieri mi s-a descărcat ceva în calculator automat când am accesat un link de pe nu știu ce pagină de facebook și l-am instalat apoi mi-a apărut un mesaj dacă vreau să funcționeze ca extensie și am dat da.Nu știu ce-a fost în capul meu.Acum voiam să o șterg dar nu pot intra la extensii...când dau click se deschide pagina pentru o secundă și apoi se închide. Ajutoooor! De atunci site-urile pe care intru merg foarte greu.Asta nu se întâmpla înainte, calculatorul meu fiind destul de bun.

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Este ceva de genul asta? - http://goo.gl/t4z3h5 - mergi in jos pentru video.

| Veritas explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Da....Cum dracu fac să-l scot...mă umple de nervi

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru Veritas):

Omule, fii calm, ca nu faci nimic cu nervi. Te-ai uitat la video? Ai inteles ceva de acolo? Situatia prezentata in tutorial arata aproape la fel cum o descrii tu in intrebare. Incerc doar sa te ajut.

| Veritas explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Da...m-am uitat am găsit multe fișiere din alea, le-am șters dar cred că au mai rămas că tot nu pot intra în extensii.Îți mulțumesc mult că m-ai ajutat! Am dat scan să văd dacă găsește virușii rămași. Poate, poate reușesc să scap de ei.Mulțumesc încă o dată.