| Kampion a întrebat:

De ce nu pot comenta pe youtube fara google+, am un cont fara google+ si pe celalalt nu am conectat google+ si pot sa comentez bine mersi. Ce are?

5 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Din câte ştiu numai cu google plus poţi să te loghezi.
Nu poţi fără acesta. Logările pe youtube se fac cu google plus.

| Kampion explică (pentru Anonimuserr):

Din noiemrie 2015, goole a scos integrarea cu google+, ia incearca si fa-ti un canal nou nout, nu mai apare clopotelul ala

| Anonimuserr a răspuns (pentru Kampion):

A păi am canal din 2007... E vechi pe youtube.

| Kampion explică (pentru Anonimuserr):

Pe mine ma obliga sa imi bag rahat pe canal si nu vreau sa imi bage mizeria de google+

| neacsumihai2009 a răspuns:

Nu poti comenta deoarece serverul lor cere niste date de identificare din partea user-ului

Nu trebuie sa ai cont de google +, ci doar de google, ca sa poti comenta pe youtube

Si mai sunt si variabile de genul, cel care a postat, nu vrea sa se comenteze la video-urile sale