| Farazahar20 a întrebat:

Am o problema cu Icon-urile (pictogramele) de ex jocuri, programe dar foldere si poze nu apar asa. Acum dau pe ele si are icoana Notepad. si se deschid toate notepad. am incercat sa reinstalez dar degeaba pliz help.cel mai bun rasp primest funda.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Dai si tu la open with, si alege programul thinking

| Farazahar20 explică:

Multumesc oricum, dar am reinstalat windows-ul si acum merge blana. nu mai am probleme! laughing Am stat ogramada sa caut un windows pe net. Au cam disparut in ultima vreme trageti-va pe DVD-uri. ca nu se stie.

| AureStar98 a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema helppp

| AureStar98 a răspuns:

Baaa eu m-am chinuit mult cu niste programe care iti rezolvau toate problemele din calculator bla bla.cel mai simplu e sa faci un user nou..la mine a mers big grin