| anonim_4396 a întrebat:

Hello! am observat ca la uninstall or change a program nu mi apar toate programele care le am instalat.inainte nu mi arata nici una.Dar am instalat 2-3 programe si acestea se vad acum.Se vedeau si celelalte inainte.Am incercat sa deschid RUN apoi sa pun CMD...etc dar degeaba.Alta solutie care ar fi? Sau trebuie sa l reinstalez? Am incercat si system restore.mi m-a luat si revo.dar degeaba.

4 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Sunt unele programe care decat se dezarhiveaza si nu intra in registry, pe alea le poti sterge direct de pe hard. Daca totusi nu se vad intra in regedit si cauta-le pe acolo. Daca nici asa nu ai succes, reinstaleaza windows-ul, nu dureaza decat maxim o ora si elimini si alte probleme.

| VitalyDeMarco a răspuns:

Cea mai buna solutie pentru tine o gasesti in acest video:

http://www.youtube.com/watch?v=c5IZWs5Bfks

| fasole1 a răspuns:

Pai. Mai intai trebuie sa vezi daca programul respectiv are in folder-ul sau programul numit,, uninstal" daca-l are cu siguranta il poti folosi de acolo ( si sunt sanse mari sa apara si la control panel la sectiunea Change a program ( remove ) deci, cam asta e rezolvarea dilemei tale.

| IoNuTz95MiLoS a răspuns:

Cel mai bine le reinstalezi doar sa le stergi daca le ai instalate si dupa le instalezi