| zzurs a întrebat:

Am o problema cu internet explorer si asi dori sa ma ajutati.Atunci cand vreau sa intru pe un site imi apare ceva de genul content advisor si imi cere o parola ca sa pot intra pe site-ul necesar si ori de cate ori asi accesa sau asi incerca sa deschid ceva pe internet explorer imi apare aceasta idiotenie care imi cere parola.Va rog din suflet sa ma ajutati sa scap de aceasta problema care ma chinui sa o rezolv de 1 luna de zile poate mai mult

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Vezi meniul Tools-->Internet Options-->Content-->si dezactivezi Content Advisor. Nu inteleg de ce trebuie sa-ti ia o luna asa ceva.