| doKKz a întrebat:

Am o problema cu IP-ul :((
Vreau sa imi fac un server de metin2 pe IP deoarece pe Hamachi nu imi place iar in ipconfig imi lipsesc unele date de la Local Arena Connection.
Ce este cu rosu este ascuns de mine ca sa nu imi vedeti IP-ul iar unde este lunia verde sunt datele lipsa... Ma puteti Ajuta? Plz Dau funda

Asta imi arata cand intru in ipconfig...
IMAGINE : http://img17.imageshack.us/i/iperror.png/

HELP PLZ!

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Ce ip ai? static sau dinamic?
pe modem sau fibra?
da mai multe informatii.
apropo... daca ai ip dinamic nu poti face server de nici un fel tongue

| doKKz explică:

E ip static si cred ca fibra(daca te referi la cablu) big grin